crosssearch

Kemp je umístěný přímo u pláže a od centra letoviska Zaostrog (Dalmácie, Chorvatsko) je vzdálený přibližně 500 m. Od oblázkové pláže pak cca 50 m. Resort je obklopen krásnou přírodou, kolem pavilonů se nachází borový les. Je vybaven recepcí, obchodem, restaurací, kavárnou....

Konečná cena za osobu od: 4 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Kemp je umístěný přímo u pláže a od centra letoviska Zaostrog (Dalmácie, Chorvatsko) je vzdálený přibližně 500 m. Od oblázkové pláže pak cca 50 m. Resort je obklopen krásnou přírodou, kolem pavilonů se nachází borový les. Je vybaven recepcí, obchodem, restaurací, kavárnou. Nalezneme zde i dětské hřiště a můžeme využít sportovní i kulturní vyžití dle místní nabídky. Parkování je možné zajistit za příplatek, Wi-fi také za příplatek. V centru letoviska se nachází pošta, směnárna i bankomat. Dalmacija je ideálním místem pro klienty, kteří chtějí svoji dovolenou strávit v souladu s přírodou a užít si koupání v křišťálově čistém moři.

Ubytování:

Ubytování je v pavilonech pokoje, některé s možností až 2 přistýlek, jsou vybavené funkčním nábytkem, TV/SAT, lednicí, klimatizací a vlastním soc. příslušenstvím, balkon, přízemí nebo patro.

Stravování:

V ceně je polopenze v restauraci, která se nachází v areálu (přibližně do 50 m). Snídaně jsou formou bufetu, večeře výběrem ze 2 menu (polévka, salát a jeden nápoj v ceně). Možnost připlacení plné penze.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 22 termínů

Celkem 22 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000