crosssearch

Komplex Resnik se skládá z hotelových pavilonů a bungalovů, které se nacházejí v zeleni v blízkosti pláže v západní části města Kaštela. Bungalovy tvoří účelně zařízené chatičky, každá má svou terasu. Mezi jednotlivými bungalovy je dostatek prostoru k volnému pohybu, a proto...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Komplex Resnik se skládá z hotelových pavilonů a bungalovů, které se nacházejí v zeleni v blízkosti pláže v západní části města Kaštela. Bungalovy tvoří účelně zařízené chatičky, každá má svou terasu. Mezi jednotlivými bungalovy je dostatek prostoru k volnému pohybu, a proto jsou velice vyhledávané rodinami s dětmi.

Pláž

Oblázková pláž je cca 100 m dle ubytovací kapacity, na pláži jsou sprchy, lehátka a slunečníky za poplatek, plážový bar za úhradu.

Poloha hotelu

Vzdálenost od pláže je 20-100 m podle umístění jednotlivých bungalovů. Známé historické město Trogir je vzdálené cca 3 km, centrum Kaštel (Kaštel Stari) je vzdálené 3 km.

Stravování

All inclusive light: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední zmrzlina pro děti, pivo, víno a nealkoholické nápoje od 10:00 do 22:00 - neplatí pro bar na pláži.

Ubytování

V renovovaných bungalovech s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, terasou se zahradním nábytkem. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení hotelu

Centrální budova s recepcí, směnárnou, barem, restaurací, obchůdkem se suvenýry, trezorem a TV místností. Komplex nabízí parkoviště, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, tenisové kurty, plážový bar, animační programy pro děti. Na terase hotelu se pořádají večery s živou hudbou.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000