crosssearch

Penzion Fontana

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Kapacita: 2-lůžkový pokoj: 7 3-lůžkový pokoj: 2 Celkem: 20 Poloha: Příjemný rodinný penzion Fontana se nachází v letovisku Duće a leží asi 120 m od krásné písečné pláže. Penzion je ideální pro strávení rodinné dovolené. Letovistko Duće je vzdáleno od Omiše asi 2,5 km. Nachází...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:
2-lůžkový pokoj: 7
3-lůžkový pokoj: 2
Celkem: 20

Poloha:
Příjemný rodinný penzion Fontana se nachází v letovisku Duće a leží asi 120 m od krásné písečné pláže. Penzion je ideální pro strávení rodinné dovolené. Letovistko Duće je vzdáleno od Omiše asi 2,5 km. Nachází se zde spousta kaváren, restaurací a obchůdků.

Vybavení:
Restaurace, v okolí velké množství obchůdků s potravinami a suvenýry.

Ubytování:
Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, s vlastním soc. zařízením, většina pokojů je s balkonem. Je zde možnost i jednolůžkového pokoje - pouze na vyžádání.

Stravování:
Polopenze - snídaně kontinentální, večeře výběrem ze 3 jídel. Probíhá v restauraci penzionu.

Sport:
Na pláži naleznete půjčovny loděk, šlapadel, motorových člunů. Můžete si zahrát volejbal, nohejbal, stolní tenis. Pro děti jsou připraveny různé atrakce, skákadla. V letovisku Omiš tenisové kurty, možnost skalního lezení, bary, diskotéky, široká nabídka kulturního a společenského vyžití.

Tipy:
Doporučujeme pronájem auta či skútru. Můžete zde podnikat výlety po blízkém okolí, které zahrnují návštěvu starých vesniček, kde naleznete staré kamenné ulice, silnice, malá náměstí s kostely a školami, pole a olivové háje.

Pláž:
Písečná: asi 120 m od penzionu krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Vhodná především pro malé děti.

Moře:
asi 120 m od penzionu.

Moře:
asi 120

Centrum:
asi 2 500

P 1/1 B:
Obsazenost 1 osoba, jednolůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, klimatizace, většina pokojů je s balkonem.

P 1/2 B:
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, klimatizace, většina pokojů je s balkonem.

P 1/2+1 B:
Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, klimatizace, většina pokojů je s balkonem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000