crosssearch

Nová komfortní vila přímo u moře a oblázkové pláže, vysoký standard služeb, ubytování vhodné i pro náročnější klienty.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nová komfortní vila přímo u moře a oblázkové pláže, vysoký standard služeb, ubytování vhodné i pro náročnější klienty.

Poloha:

přímo u krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře doplněná borovicemi vytvářejícími stín, díky čemu je pláž vhodná i pro menší děti mezi Zaostrogem a Podacou. Krásnou scenérii nad klidnějším letoviskem Zaostrog vytváří pohoří Rilić. Centrum Zaostrogu je vzdálené cca 800 m a nachází se zde supermarket, pošta, směnárna, několik restaurací, barů, půjčovna šlapadel. V centru Zaostrogu je františkánský klášter Panny Marie.

Vybavení:

villa má ve třech patrech apartmány a pokoje. V přízemí vily je umístěná klimatizovaná restaurace, kde se podávají snídaně a večeře, a během dne je přístupná jako restaurace a la carte a bar. Před villou je terasa, ze které je nádherný pohled na moře a večer na západ slunce nad ostrovem Hvar, bezplatně WiFi.

Služby za poplatek:

parkoviště za poplatek v období 1.7.- 25.8.2015 - 5 EUR/den - splatné v místě v dalších obdobích zdarma.

Ubytování:

pokoj pro 2 os. - manž. lůžko, koupelna s WC, balkon, s pohledem na moře, lednice. Pokoj pro 2-3 os. - manž. lůžko, přistýlka formou rozkl. křesla pro 1 dítě do 12 let, koupelna s WC, pohled moře, lednička. Pokoj pro 3 os. - manž. lůžko, samostatné lůžko, koupelna s WC, lednice. Rodinný pokoj pro 2-4 os. - ložnice s manž. lůžkem, denní místnost rozkl. gaučem až pro 2 os., lednička, koupelna s WC, balkon s pohledem na moře. Apt. pro 2-4 os. - ložnice s manž. lůžkem, rozkl. gauč. pro až 2 os., přistýlka pro 1 os. vybavený kuchyňský kout, koupelna s WC, balkon s výhledem na moře. Všechny pokoje i apt. mají klimatizaci a SAT/TV.

Stravování:

Snídaně: bufetové

bez stravy, snídaně a večeře za příplatek

Večeře: menu s 4 chody (polévka, hlavní jídlo, salát, desert) - výběr ze 3 menu anketou

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000