crosssearch

Marinela - Apt. Pro 4-5 Os., Balk.,moře,obs. 4 Os.

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Malebné a klidné letovisko Igrane, krásná oblázková pláž a bohatá nabídka výletů do okolí jsou ideální předpoklady pro pohodovou rodinnou dovolenou. Pláž: Cca 90 m od přírodní oblázkové pláže Typ stravy: Bez stravy Poloha: Nově postavené apt. se nacházejí blízko centra...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Malebné a klidné letovisko Igrane, krásná oblázková pláž a bohatá nabídka výletů do okolí jsou ideální předpoklady pro pohodovou rodinnou dovolenou.

Pláž: Cca 90 m od přírodní oblázkové pláže

Typ stravy: Bez stravy

Poloha: Nově postavené apt. se nacházejí blízko centra městečka Igrane – cca 80 m, v mírném svahu a nabízejí překrásný pohled na moře. Igrane patří k menším střediskům Makarské riviéry, s nádhernou oblázkovou pláží a jsou ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou.

Vybavení: Pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, parkování pro 1 os. auto/apt. přes ulici, gril k dispozici. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Služby za poplatek: Vodní sporty na pláži, potápění, šlapadla, čluny.

Ubytování: Apt. jsou v přízemí domu. St. pro 2–3 os. – manž. lůžko a rozkl. křeslo, balkon s výhledem na moře, kuchyň. kout, koupelna s WC. Apt. pro 4–5 osob – ložnice se 2 postelemi, obytná místnost s gaučem pro 2 dosp. os. a možnost přistýlky, kuchyň. kout, z obou místností se vychází na dlouhý balkon s výhledem na moře, koupelna s WC. Apt. pro 4–5 os. – prostorná obytná místnost s rozkládacím gaučem, možnost přistýlky, vybavený kuchyňský kout, koupelna s WC, ložnice se 2 postelemi.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000