crosssearch

Nalodění v Trogiru v 17:00 a odjezd na cestu podél Jadranského pobřeží. Ostrov Brač - nocleh v přístavu Milna, u kterého jsou překrásné oblázkové pláže (Pasika, Osibova, Lučice, Malinova). Možnost prohlídky kláštera. Nocleh.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

01_den

Nalodění v Trogiru v 17:00 a odjezd na cestu podél Jadranského pobřeží. Ostrov Brač - nocleh v přístavu Milna, u kterého jsou překrásné oblázkové pláže (Pasika, Osibova, Lučice, Malinova). Možnost prohlídky kláštera. Nocleh.

02_den

Po snídani odjezd na ostrov Vis. Zastávka na koupání a poté návštěva města Vis. Možnost exkurze ochutnávky vína či návštěva Modré jeskyně. Nocleh.

03_den

Po snídani odjezd na ostrov Hvar. Hvar je také oblíbeným městem s večerní zábavou. Před příjezdem zastávka na koupání. Nocleh u zátoky nedaleko Hvaru.

04_den

Po snídani odjezd směrem město Jelsa, které leží na ostrově Hvar. Před příjezdem zastávka na koupání. Nocleh.

05_den

Po snídani odjezd do města Pucisca na ostrově Brač. Možnost návštěvy dílny zpracovávající vápenec. Nocleh.

06_den

Po snídani odjezd do města Omiš. Město Omiš se nachází v údolí řeky Cetina obklopeném horami. V minulosti město proslavené piráty, jejichž lodě byly symbolem odvahy a pomsty. Návštěva Národního parku Radmanove Mlinice, který se nachází u řeky Cetiny pouhých 6 km od Omiše. Krásy tohoto Národního parku ohromí každého a umožní tak vychutnat si krásu panenské přírody. Možnost raftingu, jízdy na kanoi, lezení a návštěvy restaurace Flinstone family. Nocleh.

07_den

Po snídani odjezd do města Trogir. Nocleh a vylodění v 9:00.

poznámka

V ceně pronájmu jachty: pronájem lodi na 7 dní, polopenze (snídaně a obědy), ubytování ve dvoulůžkových klimatizovaných kabinách, pojištění lodi, všechny lodní výlohy, palivo, poplatky v přístavech, pobytové taxy, povlečení a ručníky, plavba maximálně 5 hodin denně, zkušenou posádku, možnost internetového připojení na lodi. Cena nezahrnuje: nápoje, transfery, okružní prohlídky měst a památek, vstupenky do národního parku. Možnost dokoupení plné penze.

program

LUXUSNÍ JACHTA LINDA pro 14 osob Vybavení lodi: 3 paluby, 7 dvoulůžkových klimatizovaných kabin s vlastním sociálním zařízením, 3 kabiny pro posádku a kapitána, klimatizovaná společenská místnost s barem vybavena TV, DVD a radiem. Dřevěný interiér lodi z borovice a mahagonu. Venkovní paluba z týkového dřeva. Technické parametry lodi: délka lodi 25 m, šířka 6,60 m, rychlost 4 uzly.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000