crosssearch

Holiday Village Sagitta

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Turistické středisko Holiday Village Sagitta je situované na velmi pěkném a klidném místě, v těsné blízkosti moře. Křišťálově čisté azurové moře zaručuje neopakovatelné koupání.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový pokoj: 12

Přistýlka: 12

Celkem osob: 36

Poloha:

Turistické středisko Holiday Village Sagitta je situované na velmi pěkném a klidném místě, v těsné blízkosti moře. Křišťálově čisté azurové moře zaručuje neopakovatelné koupání.

Vybavení:

Středisko Holiday Village Sagitta je vybaveno recepcí, směnárnou, trezorem, centrální restaurací s terasou, ze které je krásný výhled na okolní krajinu. Dále se zde nachází bar a venkovní bazén s mořskou vodou, bazén pro děti. V komplexu naleznete i parkoviště, směnárnu, obchod se suvenýry.

Ubytování:

Ubytování je zajištěno v jednolůžkových a dvoulůžkových klimatizovaných pokojích, některé s možností přistýlky. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

All inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu.

Sport:

Vodní sporty, plážový volejbal, tenisové kurty, možnost skalního lezení. V městečku restaurace, bary, diskotéky, široká nabídka kulturně-společenského vyžití.

Tipy:

Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.  

Pláž:

Oblázková: v těsné blízkosti komplexu, s pozvolným přístupem do moře.

Moře:

asi 20 m od komplexu.

Moře:

asi 20

Centrum:

asi 7 000

P 1/1 BM:

Obsazenost 1 osoba. Jednolůžkový pokoj se soc. zařízením, TV/SAT, klimatizací, lednicí, telefonem, vysoušečem vlasů a balkonem směrem k moři.

P 1/2:

Obsazenost 2 osoby. Dvoulůžkový pokoj se soc. zařízením, TV/SAT, klimatizací, lednicí, telefonem a vysoušečem vlasů.

P 1/2+1 BM:

Obsazenost 3 osoby. Dvoulůžkový pokoj se soc. zařízením s možností přistýlky, TV/SAT, klimatizací, lednicí, telefonem, vysoušečem vlasů a balkonem směrem k moři.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000