crosssearch

Na severozápadním pobřeží ostrova Murter v zálivu Slanica - jen 1,5 km od centra městečka Murter - 21 km od Vodic

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

na severozápadním pobřeží ostrova Murter v zálivu Slanica - jen 1,5 km od centra městečka Murter - 21 km od Vodic

Vybavení:

vstupní hala s recepcí - klimatizovaná hotelová restaurace - bazén s mořskou vodou - lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma na vyžádání) - wi-fi na recepci v all inclusive baru (zdarma) - trezor na recepci (zdarma) - hotelové parkoviště (za poplatek)

Sport a zábava:

plážový volejbal - stolní tenis - venkovní bazén s mořskou vodou - 2 tobogány (za poplatek) - tenisové kurty v blízkosti (za poplatek) - pestrá nabídka výletů, např. lodní výlet do národního parku Kornati, do známého Šibeniku a na vodopády Krka

Pláže:

Murter má pestrou škálu pláží - nejkrásnější z nich se nacházejí v severozápadní části ostrova - najdete zde pláže s písčitým podložím, oblázky i kamenná plata - přímo před hotelem je krásná písečno-oblázková pláž Slanica v klidné zátoce s pozvolným vstupem do moře - vhodná i pro neplavce a děti - lehátka a slunečníky (za poplatek)

Ubytování:

klimatizované, standardně zařízené 2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek - balkon - orientace pokojů směrem k moři (za příplatek) - koupelna se sprchovým koutem a WC - fén - sat TV - lednička - telefon

Stravování:

formou all inclusiveall inclusive: snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů - odpolední snack (ve vyhrazeném čase) v podobě typických dalmátských zákusků, zmrzlina - nealkoholické, teplé a místní alkoholické nápoje podávané během celého dne (07:30 - 22:00 hod.) v all inclusive baru u restaurace - zdarma lehátka a slunečníky u bazénu (na vyžádání)

Naše mínění:

ostrov Murter je už dlouho oblíbeným prázdninovým cílem pro ty, kteří vyhledávají odpočinek v objetí přírody. Proto máme radost, že vám můžeme představit hotel Colentum. Poloha hotelu přímo na břehu moře v zálivu Slanica s překrásnou písečno-oblázkovou pláží umožňuje podmanivý pohled na ostrovy Národního parku Kornati. Osvěžení najdete v hotelovém bazénu s čerstvou mořskou vodou zasazeném do skalní terasy a obklopeném piniemi. Zde si můžete naplno vychutnat výhled na hladinu Murterského moře. Kvalitní služby all inclusive a tradiční středomořská kuchyně vám dovolí naplno se oddat odpočinku a pozitivní energii, která tu na vás působí ze všech stran.

webstránka:

www.hotel-colentum.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000