crosssearch

Penzion BORIK leží v klidné části Zadaru, asi 150 m od moře, v blízkosti turistického komplexu Borik, kde klienti naleznou řadu možností pro sportování a aktivní rekreaci. Do centra Zadaru je to asi 4 km, zastávka busu je od penzionu asi 150 m, nebo ze starého přístavu lodí....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Penzion BORIK leží v klidné části Zadaru, asi 150 m od moře, v blízkosti turistického komplexu Borik, kde klienti naleznou řadu možností pro sportování a aktivní rekreaci. Do centra Zadaru je to asi 4 km, zastávka busu je od penzionu asi 150 m, nebo ze starého přístavu lodí. Celkem jsou k dispozici 4 apartmány, dva v přízemí a dva v 1. patře.

Typy Apartmánů

BILO pro 3 - 5 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a s jedním lůžkem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou / WC, terasa, tento apartmán se nachází v 1. patře.

TRILO pro 4 - 7 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se třemi lůžky, koupelna se sprchou / WC, tento apartmán se nachází v přízemí.

TRILO pro 4 - 8 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, 2x ložnice se třemi lůžky, 2x koupelna se sprchou / WC, terasa s grilem, tento apartmán se nachází v přízemí.

QUADRI pro 7 - 9 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, samostatné lůžko, ložnice se třemi lůžky, koupelna se sprchou / WC, 2x terasa s výhledem na moře, tento apartmán se nachází v 1. patře

Moře a pláž

150 m od pláže.

Stravování

bez stravy


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000