crosssearch

Nově zrekonstruovaný komfortní hotel Soline je umístěn v nejatraktivnější části letoviska Brela.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Nově zrekonstruovaný komfortní hotel Soline je umístěn v nejatraktivnější části letoviska Brela. Hotel leží v přímé blízkosti pláže. Součástí hotelu je welness a fitness centrum. Hosté si zde mohou odpočinout a zajít na relaxační masáž. Svými službami a servisem hotel uspokojí i náročnější klientelu. Krásné jsou odpolední a nebo večerní procházky po pláži, která je tvořena malými oblázky. Azurově čisté moře zaručuje nopakovatelné koupání. Ve městě je rušný společenský denní i noční život.

Vybavení

Restaurace, bar, kavárna, vnitřní vyhřívaný bazén, venkovní bazén s vital barem, fitness, sauna, masáže, směnárna, trezor, noční bar s hudbou a taneční terasa nad mořem. Všechny prostory hotelu včetně restaurace jsou klimatizovány.

Ubytování

Bluesun hotel Soline nabízí příjemné ubytování hotelového stylu. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových klimatizovaných pokojích s balkonem a s možností přistýlky. Některé pokoje směřují na mořskou stranu. Bližšší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Polopenze.

Sport

Bazén, fitness, v blízkosti - tenisové kurty, stolní tenis, hřiště pro míčové hry, minigolf, aerobic, potápěčské centrum, vodní sporty. Na terase hotelu jsou pořádány taneční večery, v městečku restaurace, kavárny. Pro děti: skákadla, hřiště na míčové hry, prolézačky.

Tipy

Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Split: největší město na chorvatském pobřeží, mimořádně bohaté na kulturní památky. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Park přírody Biokovo: chráněný park je skalnatou pobřežní oblastí s jedinečnými přírodními rysy. Medžugorje: poutní místo, místo plné lásky, místo plné radosti a milosti. Místo nazvané ,,zpovědnicí světa". Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Pláž

Oblázková: asi 20 m od hotelu, z jemných oblázků, stíněná borovicemi, pozvolný přístup do moře.

Moře

asi 20 m od hotelu.


 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000