crosssearch

Apartmány Tonka

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Moderní apartmány jsou situované v oblíbeném letovisku Promajna, ležícím na Makarské riviéře, ve vzdálenosti asi 50 m od křišťálově čistého moře. Promajna je menší a poklidné městečko a naleznete zde restaurace, kavárny a obchůdky se suvenýry. Ve vzdálenosti asi 2 km se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

3-lůžkový apartmán: 5

4-lůžkový apartmán: 3

6-lůžkový apartmán: 1

Celkem osob: 33

Poloha:

Moderní apartmány jsou situované v oblíbeném letovisku Promajna, ležícím na Makarské riviéře, ve vzdálenosti asi 50 m od křišťálově čistého moře. Promajna je menší a poklidné městečko a naleznete zde restaurace, kavárny a obchůdky se suvenýry. Ve vzdálenosti asi 2 km se nachází poměrně rušnější letovisko Baška Voda a asi 7 km je vzdáleno známé letovisko Makarska.

Vybavení:

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím, restaurace, klimatizace, parkování, internet.

Ubytování:

Apartmány Tonka nabízí příjemné ubytování apartmánového typu. Ubytování je zajištěno ve 3-lůžkových apartmánech typu MONO, ve 4-lůžkových apartmánech typu BILO a v 6-lůžkovém apartmánu typu TRILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze - snídaně formou švédských stolů a večeře s nápoji - výběr z menu. Stravování probíhá v restauraci Marko cca 30 m od apartmánů.

Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Sport:

Vodní a plážové sporty, tenisové kurty, plážový volejbal, házená, basketbal, minigolf, v okolí se nacházejí restaurace, bary, diskotéky, široká nabídka kulturně-společenského vyžití. Pro děti: skákadla a různé atrakce.

Tipy:

Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Split: největší město na chorvatském pobřeží, mimořádně bohaté na kulturní památky. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Přírodní park Biokovo: chráněný park je skalnatou pobřežní oblastí s jedinečnými přírodními rysy. Medžugorje: poutní místo, místo plné lásky, místo plné radosti a milosti. Místo nazvané ,,zpovědnicí světa". Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Pláž:

Oblázková: asi 50 m od apartmánů, pobřeží porostlé piniemi. S pozvolným přístupem do moře.

Moře:

asi 50 m od apartmánů.

Moře:

asi 50

Centrum:

asi 150

MONO 3:

Obsazenost 3 osoby, studio apartmán, 1 místnost s manželskou postelí + jedno lůžko a s kuchyňkou, soc.zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon.

BILO 4:

Obsazenost 4 osoby, 1 ložnice s manželskou postelí, kuch.kout s jídelním stolem a se dvěma lůžky, soc.zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon.

TRILO 6:

Obsazenost 6 osob, 1. ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, 2. ložnice se 3 samostatnými lůžky, kuch.kout s jídelním stolem, soc.zařízení, TV/SAT, klimatizace, 2x balkon.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000