crosssearch

Marina je malebné letovisko s přístavem nacházející se na půl cesty mezi Splitem a Šibenikem, 12 km západně od Trogiru.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Marina je malebné letovisko s přístavem nacházející se na půl cesty mezi Splitem a Šibenikem, 12 km západně od Trogiru. Hlavní turistické zajímavosti tohoto letoviska jsou pěkné písčité i oblázkové pláže ve stínu olivovníků a borovic, romantická atmosféra starých sklepů, které nechávají zrát lahodná dalmatská vína, bohatá nabídka čerstvých ryb.
Nedávno postavené rodinné apartmány Neve jsou situované v klidném prostředí, asi 200 m od centra letoviska, 130 m od moře a 350 m od nejkrásnější pláže v letovisku.

Vybavení

Apartmány Neve mají 5 komfortních apartmánů vybavených novým nábytkem a příslušenstvím, s TV/SAT a klimatizací a s balkonem nebo terasou. Možnost využití grilu a parkovacího místa u vily.
V letovisku Marina najdete malý přístav pro lodě a jachty, supermarkety, směnárnu, restaurace a taverny, bary a kavárny, poštu, lékařskou ordinaci.

Ubytování

Apartmány nabízí velmi příjemné ubytování apartmánového typu. Ubytování je zajištěno v komfortně vybavených klimatizovaných 2 až 6-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO. Bližší popis naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní, k dispozici je nabídka středomořských specialit místních restaurací.

Sport

Jachting (možnost pronájmu lodí), potápění, rybaření, plážové a vodní sporty, restaurace, bary, kavárny. Možnost výletů loďkami do blízkých zátok, v okolních letoviscích Trogir a Split naleznete velké množství společenského a kulturního vyžití. Budete-li mít chuť si zatancovat, můžete navštívit diskotéku Aurora, vzdálenou asi 15 km směrem k letovisku Šibenik.
Na den svatého Jakoba (patron města) 25. července se v letovisku koná festival se zábavním programem a bohatou (většinou bezplatnou) nabídkou vín a ryb.

Pláž

Oblázkovo-písečná: vzdálená asi 350 m od vily. Pozvolný přístup do moře.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000