crosssearch

Apartmánový dům Davor

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Nový dům v klidné osadě Stomarica – součást Brely. Do centra Brely přímořskou promenádou – cca 30 min. chůze. Minimarket je od apartmánů vzdálen cca 300 m a restaurace cca 1 km. U domu je vlastní parkoviště.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 

Poloha

Nový dům v klidné osadě Stomarica – součást Brely. Do centra Brely přímořskou promenádou – cca 30 min. chůze. Minimarket je od apartmánů vzdálen cca 300 m a restaurace cca 1 km. U domu je vlastní parkoviště.

Vybavení apartmánů

Typy a vybavení apartmánů: V den příjezdu dostane každý uvítací přípitek (aperitiv a džus). Na každý apartmán nebo pokoj dostanou hosté 2 litry vína zdarma. Studio 2+0 (cca 22 m2) – přízemí. Místnost s příslušenstvím, terasou, rozkládacím gaučem, kuchyňským koutem, SAT-TV a klimatizací. Apartmán 2+1 (cca 36 m2) – ve 2. poschodí, má příslušenství a oddělenou kuchyň. Je vybaven 2 pevnými lůžky s možností 1 přistýlky. Dále má SAT-TV, klimatizaci a balkon s výhledem na moře. Apartmán 2+2 (cca 33 m2) – přízemí. Má velkou terasu na mořskou stranu, ložnici se 2 lůžky a obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňským koutem, SAT-TV a klimatizací. Apartmán 2+2 (cca 43 m2). Apartmány jsou umístěny v poschodí (1. a 2.), mají balkon s výhledem na moře, příslušenství. Ložnice se 2 pevnými lůžky a obývací pokoj s klimatizací, rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout a SAT-TV. Pokoj 2+1 (cca 21 m2) Pokoje s příslušenstvím jsou v poschodí (1. a 2.) Mají 2 lůžka s možností 1 přistýlky, SAT-TV a klimatizaci. Výhled do okolí – bez balkonu. Tyto pokoje nemají kuchyňský kout, jsou vybaveny pouze lednicí a varnou konvicí. Pokoj je vhodné dokoupit i k apartmánu 2+2 pro rodinu s více dětmi nebo při dvougenerační dovolené. Pozn. Velikost rozkládacího gauče u všech typů je cca 155 cm x 200 cm. Apt. i pokoje jsou vybaveny ložním a koupelnovým prádlem.

Sport a zábava

Některé vodní sporty lze provozovat přímo na pláži, další sporty a zábava v Brele.

Pláž

Pěkná pláž s oblázky a čistou vodou je cca 100 m pod domem. Nedoporučujeme pro lidi se sníženou pohyblivostí. Pobřeží lemují další malé pláže téměř privátního charakteru. Na pláži jsou sprchy. Pozvolný vstup do vody.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000