crosssearch

Moderní a vkusné prostředí apartmánů spolu s jednou z nejkrásnějších pláží Dalmácie vám umožní strávit nezapomenutelnou dovolenou na Jadranu. Nový moderně zařízený rodinný apartmánový dům pod magistrálou se nachází ve středu městečka Tučepi, cca 100 m od jeho centra.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní a vkusné prostředí apartmánů spolu s jednou z nejkrásnějších pláží Dalmácie vám umožní strávit nezapomenutelnou dovolenou na Jadranu.

Poloha

nový moderně zařízený rodinný apartmánový dům pod magistrálou se nachází ve středu městečka Tučepi, cca 100 m od jeho centra. Veliká zahrada umožňuje příjemné posezení a bezpečné parkování. Tučepi je vesnička s pravou dalmatskou tváří, 6 km od Makarské a 8 km od Podgory s nádhernou oblázkovou pláží lemovanou borovicemi na úpatí pohoří Biokovo. Cca 200 m od oblázkové pláže.

Vybavení

pronájem vkusně vybavených apt. s kuchyň. zařízením, zahrnuje spotřebu vody a energií, ručníky a utěrku, povlečení, SAT/TV, AC, parkování pro 1 os. auto/apt. Zvířata nejsou povolena.

Služby za poplatek

sportovní areál (tenis, fotbal, házená, košíková, volejbal, stolní tenis, fitness), vodní sporty na pláži včetně potápění.

Pro děti

dětské hřiště.

Ubytování

v apartmánovém domě se nacházejí apt. na 3 podlažích.: apt. pro 2-4 os.: v ložnici manžel. lůžko, v denní místnosti kuchyň. kout a gauč pro 2 osoby, balkon, SAT/TV, klimatizace, koupelna s WC a sprchou, z někt. apt. částečný výhled na moře. apt. pro 4-6 os.: v ložnici manžel. lůžko, v denní místnosti otevřená galerie se 2 postelemi přístupná po schodech, kuchyň. kout a gauč pro 2 osoby, balkon, SAT/TV, klimatizace, koupelna s WC a sprchou. Dvoulůžkový pokoj - pokoj s balkónem s manželským lůžkem, klimatizací, SAT/TV, koupelna s WC.

Stravování

bez stravy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000