crosssearch

Vila Marko (Grubišic)

Chorvatsko, Střední Dalmácie - Tučepi

Vila se nachází v Tučepech, v části Kamena, vzdálena 50 metrů od moře, pod magistrálou (netřeba přecházet silnici!). Dům je vybaven moderním nábytkem, vila byla postavena v roce 2004. Parkování aut je před vilou zdarma.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vila se nachází v Tučepech, v části Kamena, vzdálena 50 metrů od moře, pod magistrálou (netřeba přecházet silnici!). Dům je vybaven moderním nábytkem, vila byla postavena v roce 2004. Parkování aut je před vilou zdarma. Pes je možný, informace na dotaz v CK.

Popis vily

- 1. patro: 4x dvoulůžkový pokoj (z toho 2 pokoje s možností 1 přistýlky - č. 1 a č. 4), každý s koupelnou a WC, stropní ventilátor, malá lednice, balkon; Kuchyňský koutek pro pokoje je k dispozici na patře.

- 2. patro: apartmán A/6 (s možností 1 přistýlky) - 3 dvoulůžkové ložnice, každá s koupelnou a WC, balkon - pohled moře, kuchyň, velká denní místnost, TV, klimatizace.

- 3. patro: apartmán A/4 (s možností 1 přistýlky) - 2 dvoulůžkové ložnice, každá s koupelnou a WC, balkon - pohled moře, kuchyň, velká denní místnost, TV, klimatizace.

Stravování je vlastní

Přistýlka je vhodná pro dítě do 10 let.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000