crosssearch

Rozsáhlé hotelové zařízení vhodné pro rodiny s dětmi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

na promenádě, oblázková pláž cca 50 m. Centrum obce cca 1 km.

Vybavení

254 pokojů. Obchod se suvenýry, bar, společenské místnosti a nekuřácká restaurace. 2 výtahy v hlavní budově. Zahrada s bazénem (cca 1600 m2) s vodní houbou. Velká terasa u bazénu s lehátky a slunečníky.

Ubytování

všechny pokoje vybaveny sprchou, WC, telefonem, sat. TV, klimatizací a balkónem. Jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A): v hlavní budově, situované do vnitrozemí. Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B): s bočním výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje (A2D): v hlavní budově, s bočním výhledem na moře, prostornější, možnost přistýlky. Jednolůžkové (B1A), dvoulůžkové (B2A) a rodinné pokoje (B5E): ve vedlejší budově (cca 100 m), bez klimatizace, situované do krajiny. B5E: 2 pokoje se společným vchodem a 1 koupelnou. Joker pokoje (B2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi (vedlejší budova).

Sport/aktivity

biliár, šipky a backgammon. Aerobik, vodní gymnastika, boccia, plážový volejbal a plážový fotbal. 2 písečná tenisová hřiště a stolní tenis (8-19 h., po předchozí rezervaci). Horská kola, stolní tenis a tenisové kurty po předchozí rezervaci. Za poplatek: masáže. Vodní lyže a půjčovna loděk na pláži.

Zábava

6x týdně denní a večerní animační programy u bazénu, 4x týdně živá hudba na terase u bazénu.

All inclusive

snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Odpolední občerstvení 16-17 h (v 17 h čaj, snack) a půlnoční občerstvení. Čepované pivo, víno, sodovka, cola z automatu, ovocné šťávy a místní alkoholické nápoje 10-24 h (v restauraci a u bazénového baru).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000