crosssearch
Obrázek není k dispozici

Třípatrový apartmánový dům nabízející kvalitní ubytování se nachází jen 10 min chůze od centra a pouhých 20 m od pláže. Ihned pod domem vede vyhlášená promenáda lemovaná množstvím stánků, obchůdků a kaváren. Z apartmánů je krásný pohled na působivé pohoří Biokovo či na moře....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

TUČEPI - Letovisko leží na úpatí horského masívu Biokovo s nejvyšší horou Sv. Jure, která je častým výletním cílem turistů. Městečko je vzdáleno pouhých 5 km jižně od Makarské. Návštěvníky okouzlí svou osobitou atmosférou, s řadou taveren, restaurací a tanečních klubů. Pokud hledáte oblázkovou pláž na pobřeží Jadranu, která skýtá stín, nebo je obklopena borovicemi a olivovými sady, jistě pro vás bude 3 km dlouhá oblázková pláž, lemující hlavní promenádu, dostatečným lákadlem.

Popis ubytování

třípatrový apartmánový dům nabízející kvalitní ubytování se nachází jen 10 min chůze od centra a pouhých 20 m od pláže. Ihned pod domem vede vyhlášená promenáda lemovaná množstvím stánků, obchůdků a kaváren. Z apartmánů je krásný pohled na působivé pohoří Biokovo či na moře. Díky své jedinečné poloze u pláže je místo ideálním pro strávení rodinné dovolené.

Vybavenost

parkování nedaleko cca 14 EUR, klimatizace, možnost zapůjčení šlapadel, skútrů, bohaté sportovní i kulturní vyžití dle místní nabídky.

Pláž

20 m, jemná, oblázková s pozvolným přístupem do moře, lemovaná piniemi. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Ubytování

Mono - jedna místnost se dvěma nebo třemi lůžky a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon, 2. patro.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze formou bohatých švédských stolů v restauraci Kaštelet nebo polopenze v restauraci Mimoza (snídaně bufetový stůl, večeře výběr ze 3 menu s jedním nápojem).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000