crosssearch

Trogir je město-muzeum v samém smyslu slova. Milovníkům kulturních a historických památek, umění a architektury se nabízí možnost dozvědět se o rozmanitém a složitém dědictví města Trogir.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Trogir je město-muzeum v samém smyslu slova. Milovníkům kulturních a historických památek, umění a architektury se nabízí možnost dozvědět se o rozmanitém a složitém dědictví města Trogir. Unikátní historické jádro, umělecké sbírky, které byly vzrušující mezi návštěvníky a cestujícími po staletí nabízejí turistické zajímavosti. Širší okolí Trogiru (Trogir - Seget - Čiovo Riviera) je charakterizováno bujnou zelenou vegetací, početné ostrovy a ostrůvky, skalnaté a oblázkové pláže.
Krásná villa Josephine je situovaná asi 150 m od centra města a asi 300 m od oblázkové pláže. Nejbližší restaurace se nachází asi 70 m od vily, nejbližší obchod asi 30 m.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, klimatizace a balkon. V blízkosti - restaurace, kavárny, obchod.

Ubytování

Villa Josephine nabízí velice příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve čtyřlůžkových apartmánech typu BILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

BILO 4:
Obsazenost 4 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 3. a 4. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, balkon.

Stravování

Vlastní, možnost využítí lákavé nabídky místních restaurací.

Sport

Široké sportovní vyžití, vodní atrakcev centru restaurace, vinárny, diskotéky, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití.

Tipy

Split: největší město na chorvatském pobřeží, mimořádně bohaté na kulturní památky. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Pláž

Oblázková: asi 300 m od villy s pozvolným vstupem do moře.

Moře

asi 300 m od villy.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000