crosssearch

Soukromé apartmány Riviera Trogir

Chorvatsko, Střední Dalmácie - Trogir

Riviera Trogir - starobylé městečko Trogir se nachází 25 km severozápadně od Splitu na ostrůvku mezi pevninou a ostrovem Čiovo. Ostrov je spojen s pevninou kamenným mostem. Perlou Trogiru je katedrála sv. Vavřince, původně románská bazilika s gotickými a renezančními prvky,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Riviera Trogir - starobylé městečko Trogir se nachází 25 km severozápadně od Splitu na ostrůvku mezi pevninou a ostrovem Čiovo. Ostrov je spojen s pevninou kamenným mostem. Perlou Trogiru je katedrála sv. Vavřince, původně románská bazilika s gotickými a renezančními prvky, jejíž třípatrová zvonice tvoří dominantu města. V blízkosti Trogiru bylo vybudováno několik oblíbených turistických středisek, ke kterým patří Medena a Vranjica, D. Seget. Apartmány se nacházejí maximálně do 400 m od pláže.

Ubytování

A2 - dvoulůžková ložnice; A3 - 1 ložnice; A4 - 2 dvoulůžkové ložnice; A5 - dvoulůžková a třílůžková ložnice; A6 - 3 dvoulůžkové ložnice; A8 - 3 nebo 4 dvoulůžkové ložnice. Všechny apartmány mají vybavenou kuchyň či kuchyňský kout, koupelnu s WC, balkon nebo terasu.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení polopenze.

Pláž

Písečné pláže.

Přednosti

Apartmány maximálně do 400 metrů od moře, písečné pláže.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000