crosssearch
Obrázek není k dispozici

Kemp se nachází v malém turistickém městečku Střední Dalmácie Seget Vranjica, které se nachází asi 5 km severně od Trogiru. Kemp je obklopený středomořskou vegetací a borovicovým lesem a je postaven v kaskádovém stylu. Všechna místa ke kempovaní mají krásný výhled na moře a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4-lůžkový mobilhome: 12

Přistýlka: 24

Celkem osob: 72

Poloha:

Kemp se nachází v malém turistickém městečku Střední Dalmácie Seget Vranjica, které se nachází asi 5 km severně od Trogiru. Kemp je obklopený středomořskou vegetací a borovicovým lesem a je postaven v kaskádovém stylu. Všechna místa ke kempovaní mají krásný výhled na moře a mnoho malých ostrovu. Malé městečko Seget Vranjica má vše, co je potřebné pro příjemný a klidný pobyt. Pro kulturně-společenské vyžití doporučujeme navštívit okolní turistická centra jako je Trogir a Split.

Vybavení:

Recepce, směnárna, zóny s Wi-Fi internetem zdarma, víceúčelová hřiště, supermarket, restaurace, bar, pizzerie, internetová kavárna, zábavní programy.

Ubytování:

Klimatizované mobilhomy pro 4-6 osob (při obsazení 4 dospělé osoby + 2 děti do 12 let) se dvěmi dvoulůžkovými ložnicemi (jedna ložnice je s manželskou postelí a druhá se dvěmi samostatnými lůžky), obývací místnost a kuchyňský kout s rozkládacím dvoulůžkem, TV/SAT, soc. zařízení, veranda. Bližší popis mobilhomu naleznete níže, v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní - mobilhomy jsou vybaveny plně zařízenou kuchyňkou. Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Sport:

Víceúčelová hřiště pro basketbal a házenou, dětské hřiště, 4 tenisové kurty, 4 venkovní stoly na stolní tenis, mini golf, vodní sporty. Půjčovna skútrů, jízdních kol.

Pláž:

Oblázková: krásná dlouhá (asi 500 m) pláž je součástí kempu, je možné si pronajmout plážové židle a deštníky.

Moře:

asi 10 m od kempu

Moře:

asi 10

Centrum:

asi 5 000

M.HOME 4-6:

Obsazenost 4 až 6 osob, 4 dospělé osoby + 2 děti do 12 let, klimatizovaný mobilhome o rozloze 32 m2, se dvěmi dvoulůžkovými ložnicemi (jedna ložnice je s manželskou postelí a druhá se dvěmi samostatnými lůžky), obývací místností, kuchyňským koutem s rozkládacím dvoulůžkem, TV/SAT, soc. zařízení, veranda s venkovním posezením.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000