crosssearch

Apartmánový dům se nachází na klidném místě bez většího provozu, nabízí pro malé děti pěkné zázemí na zahradě. Apartmány vhodné pro rodinnou dovolenou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmánový dům se nachází na klidném místě bez většího provozu, nabízí pro malé děti pěkné zázemí na zahradě. Apartmány vhodné pro rodinnou dovolenou.

Poloha:

vilka je cca 150 m od moře v klidné zóně střediska Seget Donji, pod hlavní komunikací. Malebné městečko Donji Seget je vzdáleno 3 km od centra starého Trogiru, který je možno navštívit jednak lodním taxíkem nebo pěšky promenádou podél moře.

Vybavení:

v rodinném domě jsou celkem čtyři klimatizované apartmány s dostupným bezplatným připojením WiFi. Je zde dostatečný počet parkovacích míst.

Služby za poplatek:

klimatizace - cca 5 EUR/den, splatné v místě.

Pro děti:

malé hřiště se skluzavkou, houpačkami, pískovištěm a dalšími hračkami.

Ubytování:

ve zvýšeném přízemí nad garážemi je apt. pro 4 osoby s možností jedné přistýlky, je zde prostorná kuchyně, dvě 2lůžkové ložnice, koupelna s WC. Dále je na tomto podlaží apt. pro 2 osoby s možností jedné přistýlky, s kuchyní a ložnicí s manželským lůžkem, se sociálním zařízením a WC. Tyto dva apt. lze propojit otevřením spojovacích dveří na chodbě. K apartmánům přísluší velká předělená terasa, která je situována na mořskou stranu, a kterou je možné také dle potřeby propojit. V 1. patře domu jsou další dva apt. pro 4 osoby, totožně vybavené, kuchyň, koupelna s WC, dvě ložnice se dvěma lůžky a velký balkon s možností venkovního posezení s překrásným výhledem na moře.

Stravování:

Snídaně: formou bufetu

polopenze v hotelu Kairos vzdáleném cca 150 m

Večeře: servírované (polévka, bufetový salát, hlavní jídlo - výběr ze 3 druhů jídel)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000