crosssearch

Necelé 4 km od Trogiru.

Konečná cena za osobu od: 1 275 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Necelé 4 km od Trogiru.

Vybavení:

2 restaurace, supermarket. Parkování za poplatek.

Sport a zábava:

Tenisové kurty, hřiště na volejbal, košíkovou a fotbal, stolní tenis, minigolf, dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb, možno využít hotelové fitness centrum, saunu a masáže (za poplatek).

Pláž:

Oblázková pláž je vzdálena 100-400 m.

Stravování:

Individuální, možnost dokoupit snídaně a večeře.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Trogir

Vybavení apartmánů:

Lůžkoviny, ručníky, základní nádobí a jednorázově čisticí prostředky při příjezdu. Apartmány v přízemí mají terasu, v patře balkony. Možnost pobytů menších psů na vyžádání a za poplatek. Typ 2+1 pro 23 osoby má ložnici se dvěma lůžky, obývák s kuchyňskou linkou s miniledničkou a jídelním koutem s dalším lůžkem, vlastní příslušenství, terasu, klimatizaci a TV. Typ 4+1 pro 45 osob má dvě ložnice v každé dvě lůžka, obývací místnost s jedním lůžkem, kuchyňskou linkou s miniledničkou a jídelním koutem, vlastní příslušenství, klimatizaci a TV. Apartmány jsou v 1. patře a mají balkon, zařízeny jsou starším nábytkem.

Tipy pro správnou volbu:

- přírodní prostředí - klimatizované apartmány - možnost dokoupení polopenze

Upozornění:

Musí být ubytovány minimálně 2 plně platící osoby.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1057 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000