crosssearch

Luxusní hotel obklopený zahradami je umístěn cca 8 km jižně od Splitu v městečku Podstrana. Z hotelu je překrásný výhled na dalmatské ostrovy.

Konečná cena za osobu od: 5 660 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Luxusní hotel obklopený zahradami je umístěn cca 8 km jižně od Splitu v městečku Podstrana. Z hotelu je překrásný výhled na dalmatské ostrovy.

Vybavení hotelu:

8 restaurací a barů, bar na pláži, kongresové sály, casino, soukromá ambulance, night club, soukromý přístav, garáže za poplatek.

Sport a zábava:

Vnitřní a venkovní bazén (lehátka a osušky zdarma), dětský klub, tenisové kurty, možnost zapůjčení jachty, wellness centrum whirlpool, sauna, parní a římské lázně, solárium a fitness (za poplatek).

Pláž:

Hotelová oblázková pláž s betonovými platy cca 20 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Stravování:

Snídaně bohatý bufet. Možno objednat i večeře, které jsou rovněž podávány formou bufetu.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Split - Podstrana

Pokoje:

2+0 Classic (26 m2), 2+0 Superior (31 m2) a 2+1 Deluxe (36 m2) . Všechny pokoje jsou kvalitně vybavené, mají balkon, klimatizaci, místo na posezení, příslušenství (sprcha i vana), fén, TV, přípojkou na internet a trezor.

Tipy pro správnou volbu:

- luxusní ubytování - snadná dostupnost Splitu - pro náročné klienty

Upozornění:

Jednolůžkové pokoje na vyžádání.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 684 termínů

Celkem 684 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000