crosssearch

Villa Šime - Apt.pro 4-5 Os.obs.4 Os.

Chorvatsko, Střední Dalmácie - Podgora

Nádherné oblázkové pláže, bohatá nabídka výletů do okolí, příjemné prostředí apartmánů, klidné a tiché prostředí a přesto blízká vzdálenost od centra a moře. Pláž: Cca 270 m od oblázkové pláže Typ stravy: Bez stravy, za příplatek možnost snídaní a večeří v restauraci...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nádherné oblázkové pláže, bohatá nabídka výletů do okolí, příjemné prostředí apartmánů, klidné a tiché prostředí a přesto blízká vzdálenost od centra a moře.

Pláž: Cca 270 m od oblázkové pláže

Typ stravy: Bez stravy, za příplatek možnost snídaní a večeří v restauraci Centar vzdálené cca 50 m

Poloha: Na klidném tichém místě pouze 50 m od moře ve vilové zástavbě na konci slepé uličky, od centra vzdáleno cca 5 min. chůze a cca 50 m od rivy.

Vybavení: Pronájem vybavených apartmánů se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt. – auta parkují za sebou, gril k dispozici.

Služby za poplatek: Domácí zvířata, vodní sporty na pláži.

Ubytování: Přízemí – apt. pro 4–5 os. – ložnice s manž. lůžkem a možností přistýlky, obytná místnost s gaučem na rozkl. pro 2 os., TV, koupelna s WC, terasa před apt. St. pro 2 os. – ložnice s manžel. lůžkem s balkonem, TV, malá kuchyňka se sníženým podhledem, koupelna s WC. Studia pro 3–4 os. – denní místnost s manžel. lůžkem a palandlou, TV, kuchyň. kout, balkon, koupelna s WC. 2. patro apt. pro 4–5 os. – ložnice s manžel. lůžkem a postelí, obytná místnost s rozkl. gaučem pro 2 os., kuchyň. kout s troubou, TV, klimatizace, balkon s výhledem na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000