crosssearch

Vila Vela Vanja A Milivoj

Chorvatsko, Střední Dalmácie - Podgora

Vila Vela Vanja a Milivoj se nachází v klidné části Podgory, která umožňuje prožít pěknou dovolenou u moře. Vila je vzdálena 200 m od moře, má vlastní parkoviště.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vila Vela Vanja a Milivoj se nachází v klidné části Podgory, která umožňuje prožít pěknou dovolenou u moře. Vila je vzdálena 200 m od moře, má vlastní parkoviště.

Popis apartmánů

Vela Vanja A 2+2 standard: apartmán je v přízemí, má jednu dvoulůžkovou ložnici, obývací místnost s kuchńským koutem a gaučem pro 2 osoby, koupelnu, WC, terasu, zahradu.

Vela Vanja A 4 comfort: apartmán je v druhém patře, má 2x dvoulůžkovou ložnici, 2 koupelny a WC, denní místnost s kuchyňským koutem, klimatizaci, SAT TV, velkou terasu orientovanou na moře.

Vela Milivoj A 2+2 comfort: apartmán je v druhém patře, má jednu dvoulůžkovou ložnici, denní mistnost skuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, klimatizaci, SAT TV, koupelnu s WC, velkou terasu orientovanou na moře.

Popis pokojů

Vela Vanja - pokoje - 1x 1/2 a 2x 1/2+1: pokoj 1/2 je v 1. patře vily, má 2 lůžka, ledničku, koupelnu s WC, terasu. pokoje 1/2+1 jsou na 1. patře, manželské postele s přistýlkou, lednička, koupelna, WC, balkon směr moře.

Vela Milivoj - 2x 1/2 a 1x 1/2+1: pokoje 1/2 jsou v 1. patře, mají každý 2 lůžka, ledničku, koupelnu, WC, jeden pokoj má balkon směr moře a druhý terasu. Pokoj 1/2+1 je v 1. patře, má manželskou postel, přistýlku, ledničku, koupelnu, WC, balkon směr moře.

Stravování

Polopenze se podává v restauraci Klemič. Snídaně je kontinentální, večeře je výběr ze 3 menu, polévka, salát a dezert.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000