crosssearch

Oblíbené, rušné a jedno z nejhezčích letovisek Makarské riviéry - Podgora, se nachází přímo pod nejvyšším vrcholem pohoří Biokovo - hory Svatý Jure.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Oblíbené, rušné a jedno z nejhezčích letovisek Makarské riviéry - Podgora, se nachází přímo pod nejvyšším vrcholem pohoří Biokovo - hory Svatý Jure. Podgora Vás zláká především svou přírodní krásou a nádhernou oblázkovou pláží, která se táhne od městečka Čaklje až po letovisko Tučepi. Dominantou tohoto velmi vyhledávaného letoviska je památník postavený, jako symbol vzniku námořního loďstva - obrovské křídlo racka. Promenáda táhnoucí se podél moře, je lemovaná vzrostlými palmami a je zde řada stylových restaurací a barů. V letovisku najdete také půjčovny aut, motorek a kol, vodních sportů, směnáren, fakultativních výletů, tenisové kurty, fotbalové a basketbalové hřiště, minigolf... Národní park Biokovo nabízí mnoho možností výletů do přírody. Letovisko doporučujeme všem, kteří upřednostňují rušnější letovisko se spoustou zábavy a sportovního vyžití.

Ubytování

Apartmány typu KOMFORT se nacházejí cca 50m od moře.
A-6 apartmán ve 2.patře, 3 dvoulůžkový pokoj, 2 koupelny s WC, vybavená kuchyňka, obývací pokoj, klimatizace, terasa (směr moře).

Stravování

Vlastní (možnost dokoupení).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000