crosssearch

Oblíbené, rušné a jedno z nejhezčích letovisek Makarské riviéry - Podgora, se nachází přímo pod nejvyšším vrcholem pohoří Biokovo - hory Svatý Jure.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Oblíbené, rušné a jedno z nejhezčích letovisek Makarské riviéry - Podgora, se nachází přímo pod nejvyšším vrcholem pohoří Biokovo - hory Svatý Jure. Podgora Vás zláká především svou přírodní krásou a nádhernou oblázkovou pláží, která se táhne od městečka Čaklje až po letovisko Tučepi. Dominantou tohoto velmi vyhledávaného letoviska je památník postavený, jako symbol vzniku námořního loďstva - obrovské křídlo racka. Promenáda táhnoucí se podél moře, je lemovaná vzrostlými palmami a je zde řada stylových restaurací a barů. V letovisku najdete také půjčovny aut, motorek a kol, vodních sportů, směnáren, fakultativních výletů, tenisové kurty, fotbalové a basketbalové hřiště, minigolf. Národní park Biokovo nabízí mnoho možností výletů do přírody. Letovisko doporučujeme všem, kteří upřednostňují rušnější letovisko se spoustou zábavy a sportovního vyžití.

Ubytování

Apartmány typu KOMFORT se nacházejí cca 150m od moře.
A-2 levanda - apartmán v 1.patře, dvoulůžkový pokoj, koupelna s WC, vybavená kuchyňka, klimatizace, terasa (směr moře).
A-3 novi - apartmán ve 3.patře, dvoulůžkový pokoj, koupelna s WC, vybavená kuchyňka, místnost s 1lůžkem, klimatizace, terasa (směr moře).
A-4 plavi - apartmán ve 2.patře, dvoulůžkový pokoj, koupelna s WC, vybavená kuchyňka, obývací pokoj se 2lůžky, klimatizace, terasa (směr moře).

Stravování

Vlastní (možnost dokoupení).

Sport a zábava

V letovisku je široká škála možností sportovního vyžití i fakultativních výletů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000