crosssearch

Apartmány BORAK leží přímo u pláže, v centru Podgory. Vila má 3 patra. Každý apartmán je standardně vybaven příslušným počtem lůžek, obývací místností s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnou se sprchou a WC, SAT TV. Apartmány nemají klimatizaci. Popis...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmány BORAK leží přímo u pláže, v centru Podgory. Vila má 3 patra. Každý apartmán je standardně vybaven příslušným počtem lůžek, obývací místností s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnou se sprchou a WC, SAT TV. Apartmány nemají klimatizaci.

Popis apartmánů: ve vile jsou - dvě studia 1/2 bez balkónu pro 2 osob,y mají jednu místnost se dvěma lůžky a kuchyňským koutem; dva apartmány 1/2+1 bez balkónu pro 2-3 osoby s bočním pohledem na moře (sideview) mají dvoulůžkovou ložnici a přistýlku v obývací místnosti; dva apartmány 1/2+1 bez balkónu pro 2-3 osoby s přímým pohledem na moře (seaview) mají dvoulůžkovou ložnici a přistýlku v obývací místnosti; jeden apartmán 1/2+1 s balkónem s přímým pohledem na moře (B seaview) pro 2-3 osoby mají dvoulůžkovou ložnici a přistýlku v obývací místnosti; tři apartmány 1/2+2 s balkónem s přímým pohledem na moře (B seaview) pro 3-4 osoby mají dvoulůžkovou ložnici a dvě přistýlky v obývací místnosti.

Stravování: vlastní nebo možnost dokoupení v blízké restauraci Palme. Parkování je možné na obecním parkovišti nebo u hotelu Minerva za poplatek.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000