crosssearch

Duče je příjemná rekreační část letoviska Omiš cca 1 500 m od centra, které je dosažitelné příjemnou procházkou či pravidelnou místní dopravou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

apartmánová vila se nachází v letovisku Omiš - Duče. Duče je příjemná rekreační část letoviska Omiš cca 1 500 m od centra, které je dosažitelné příjemnou procházkou či pravidelnou místní dopravou. Písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, které lemují celé toto letovisko, hojnost zeleně, mírné podnebí s nádherným panorama hor a ostrovů vytváří na tomto místě ideální předpoklady pro trávení dovolené klientům každého věku. Obchod 50 m, restaurace 80 m.

Pláž

cca 80 m od písečné pláže.

Ubytování

studia pro 2 osoby a apartmány pro 3 - 4 osoby. Všechny studia a apartmány mají klimatizaci, balkon s výhledem na moře, SAT TV a parkovací místo. Nacházejí se v 1. a 2. patře. V zahradě se nachází gril. Apartmán pro tři osoby se skládá z ložnice s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem, kuchyňský kout a soc. zařízení. Studia pro dvě osoby se skládají z jedné místnosti s kuchyňským koutem a vlastním soc. zařízením.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000