crosssearch

Příjemná rodinná vila se zahradou nabízí ubytování pro méně náročné klienty, kteří vyhledávají koupání na písečných plážích a zároveň blízkost rušnějšího letoviska, které nabízí dostatek restaurací, kaváren a noční život. Písečné pláže, které se táhnou v délce kolem 6...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemná rodinná vila se zahradou nabízí ubytování pro méně náročné klienty, kteří vyhledávají koupání na písečných plážích a zároveň blízkost rušnějšího letoviska, které nabízí dostatek restaurací, kaváren a noční život. Písečné pláže, které se táhnou v délce kolem 6 kilometrů od Dugog Rata do Omiše, činí Duče dokonalou turistickou destinací pro rodiny s malými dětmi. Četné café bary a restaurace, které se nacházejí na samém mořském pobřeží, i blízkost měst Omiš a Split, nabízí mnoho možností pro kvalitní dovolenou a zábavu.

Poloha

Vila se nachází ve vesničce Duče, vzdálené od centra Omiše cca 2 km a 50 m od písečné pláže.

Vybavení

Parkovací místa na oploceném pozemku vily.

Ubytování

Všechna studia s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením jsou klimatizována (za poplatek) a vybavena kuchyňským koutem a chladničkou, ložním prádlem a ručníky. Studio pro 2-3 osoby tvoří jedna místnost s vybaveným kuchyňským koutem, manželským lůžkem a třetím lůžkem.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

Několik menších a větších písečných pláží s pozvolným vstupem do moře je vzdáleno 50 m od vily a jsou vhodné pro děti.

Autobusová doprava

nástupní místa: Benešov, Brno, České Budějovice, Dobříš, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chrudim, Jihlava, Kladno, Liberec, Litomyšl, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Příbram, Svitavy, Šumperk, Tábor, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zábřeh, Zlín, Znojmo.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000