crosssearch
Obrázek není k dispozici

Původně malá rybařská vesnička Nemira je dnes doplněna moderně vystavěnými vilami, najdete zde dva obchody, restaurace, pizzerii, stánek s čerstvou zeleninou a několik kavárniček. Na překrásných plážích si můžete užívat koupání v křišťálově čistém moři. Pro ty, kteří...

Konečná cena za osobu od: 1 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Původně malá rybařská vesnička Nemira je dnes doplněna moderně vystavěnými vilami, najdete zde dva obchody, restaurace, pizzerii, stánek s čerstvou zeleninou a několik kavárniček. Na překrásných plážích si můžete užívat koupání v křišťálově čistém moři. Pro ty, kteří vyhledávají klid je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Po cestě, která vede podél moře, dojdete procházkou do rušné Omiše.

Poloha:

V malé vesničce Nemira, která je vzdálená 3 km od známého a živého města Omiš, oblázková pláž je vzdálená cca 50 m a několik schodů.

Vybavení:

Zdarma: Wi-Fi, parkovací místa u vily.

Ubytování:

Všechny apartmány s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek na místě) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma). Apartmán A2, - ložnice, kuchyň s jídelním koutem. Apartmán A3+1 - ložnice se třemi lůžky, pokoj s jedním lůžkem, kuchyň s jídelním koutem, terasa v přízemí. Apartmán A4 - ložnice, pokoj s palandou, kuchyň s jídelním koutem, prostorný balkon o rozloze 25 m2. Apartmán A4+1 - dvě ložnice, pokoj s jedním lůžkem, kuchyň s jídelním koutem, balkon.

Stravování:

Bez stravy.

Pláž:

Oblázková pláž s pozvolným vstupem je vzdálená cca 50 m.

Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Beroun, Brno, České Budějovice, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chomutov, Chrudim, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Liberec, Louny, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Praha, Prostějov, Příbram, Slaný, Svitavy, Tábor, Teplice, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000