crosssearch

Privátní vily, penziony u písečných a oblázkových pláží, jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Oblast je vyhledávána pro ideální klima, a 6 km dlouhý pás pláží. Nechybí restaurace, kavárny, obchody, půjčovny kol.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oblíbený penzion s panoramatickým výhledem na Omišskou riviéru, polopenze v ceně, slevy pro děti, děti do 3,9 let ZDARMA

Vybavení celku:

Privátní vily, penziony u písečných a oblázkových pláží, jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Oblast je vyhledávána pro ideální klima, a 6 km dlouhý pás pláží. Nechybí restaurace, kavárny, obchody, půjčovny kol. Apartmány a penziony jsou většinou v Duče, na přání nabízíme i další letoviska Omiš, Dugi Rat, Orij a Nemira. Uvádíme přehled všech typů ubytování i konkrétní příklad apartmánu/ penzionu. V případě zájmu nabídneme konkrétní ubytování, se jménem, popisem a fotografií.

Vzdálenosti:

od pláže - od písečné pláže 120.00 m, od centra - centrum Duče - restaurace, 2,8 km centrum Omiše - obchody, stánky 100.00 m

Vybavení pokojů:

POKOJ 1/2: ložní a obytný prostor v jednom prostoru

terasa/ balkón/ lodžie, vybavený kuchyňský kout/ kuchyně, lednice, příslušenství, zpravidla TV, restaurace pro hosty/ jídelní místnost, vlastní parkoviště, internet, gril, velká sluneční terasa, jídelna. AUTOBUSOVÁ DOPRAVA - Z Prahy a Brna 2 650 Kč -další odjezdová místa za příplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000