crosssearch

Orij je poklidným letoviskem ležícím mezi městy Jesenice a Dugi Rat cca 5 km severně od Omiše a pouhých 15 km od Splitu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Orij je poklidným letoviskem ležícím mezi městy Jesenice a Dugi Rat cca 5 km severně od Omiše a pouhých 15 km od Splitu. Obklopuje ho nádherná příroda, podél celého letoviska se táhnou husté borovicové lesy a je ideálním místem pro strávení klidné dovolené. Za rušným nočním životem je třeba se vydat do nedalekých větších letovisek jako je Omiš nebo Split.
Pláže jsou zvláště vhodné pro dovolenou rodin s malými dětmi. Jsou zde skvělé podmínky pro vodní a plážové sporty, možnost zahrát si volejbal na písku nebo si užít pestrou nabídku vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování a windsurfing. Pouhé 4 km od Orije je vzdálen kaňon řeky Cetiny, který přitahuje jak milovníky raftingu, tak horolezce a pěší turisty.
Dugi Rat je malá vesnička, která leží mezi městy Split a Omiš přímo u Jadranské magistrály. Nachází se zde cukrárny, restaurace i taverny nabízející vynikající domácí speciality.

Ubytování

pěkná vila pouhých 20 m od krásné pláže, která je přímo před domem. Dům má udržovanou pěknou zahradu, vhodnou pro rodiny s dětmi. Parkování je ve dvoře přímo u domu.
Kousek od domu je autobusová zastávka, ze které se dostanete např. do Omiše nebo do Splitu. Cena jízdenky cca 12 - 14 HRK.
Ubytování je v hezky zařízených apartmánech a studiu. K dispozici WiFi, TV, klimatizace za příplatek.

Apartmán 3 Sanja 1/2+2 - v 1. patře, dvě dvoulůžkové ložnice, kuchyňský kout, 2 koupelny, balkon s výhledem na moře.

Apartmán 6 Sanja 1/2+2 - v 2. patře, podkrovní, dvě dvoulůžkové ložnice, kuchyňský kout, koupelna, balkon s výhledem na moře.

Studio 5 Sanja 1/2+1 - ve 2. patře, podkrovní, velká místnost s dvoulůžkem, rozkládacím lůžkem pro 1 osobu, kuchyňským koutem, koupelna, balkon s výhledem na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000