crosssearch

Letovisko Igrane doporučujeme klientům, kteří hledají klidnější dovolenou s koupáním na nádherných plážích s křišťálově čístou vodou. Letovisko: Igrane Snídaně: za příplatek kontinentální v restauraci Rusolica pod hotelem Punta Od pláže: 60 m od přírodní oblázkové pláže...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko Igrane doporučujeme klientům, kteří hledají klidnější dovolenou s koupáním na nádherných plážích s křišťálově čístou vodou.

Letovisko: Igrane

Snídaně: za příplatek kontinentální v restauraci Rusolica pod hotelem Punta

Od pláže: 60 m od přírodní oblázkové pláže

Poloha: Udržovaný apartmánový dům Vlado se nachází v mírném svahu v blízkosti apartmánů Pero a Srečko, vzdálený od centra cca 200 m v klidném místě směrem na osadu Živogošče v zóně zastavené rodinnými domky.

Vybavení: Pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody, el. energie, závěrečný úklid, povlečení, parkování u domu, gril k dispozici.

Služby za poplatek: domácí zvířata (malá) – 3 EUR/den, vodní sporty na pláži, potápění, šlapadla, čluny.

Ubytování: Studio pro 2 os. se nachází ve vyvýšeném přízemí vybavené manželským lůžkem, kuchyň s jídelním koutem, koupelnou s WC, balkónem. Apt. pro 4–5 osob se nachází na 1. patře, ložnice s 2lůžkem a postelí má balkón s pohledem na moře, obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, kuchyň. a jídelní kout s balkonem s bočním pohledem moře, koupelna s WC. Apt. až pro 7 osob se nachází na 2. patře a je zajímavé archit. řešen, z prostorné a vybavené kuchyně je vchod do ložnice s manželským lůžkem a vlastní koupelnou, další vchod do dvou propojených ložnic, z nichž každá má svůj balkón a společnou koupelnu. První ložnice má gauč na rozvlečení pro 2 dospělé osoby, TV a druhá ložnice má manželské lůžko a křeslo na rozvlečení. Z kuchyně také vede vchod na prostornou střešní terasu s nádherným pohledem na moře, posezením a grilem. Toto řešení umožňuje rozdělit apartmány na pokoje se společným užíváním kuchyně a střešní terasy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000