crosssearch

Villa Julija je situována asi 400 m pláže, ve vzdálenosti asi 900 m od centra Makarske, obchod je ve vzdálenosti cca 100 m a restaurace je vzdálena 200 m. Letovisko nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití. Makarska je jedním z největších a nejživějších měst...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Julija je situována asi 400 m pláže, ve vzdálenosti asi 900 m od centra Makarske, obchod je ve vzdálenosti cca 100 m a restaurace je vzdálena 200 m. Letovisko nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití. Makarska je jedním z největších a nejživějších měst na celé Makarské riviéře.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Apartmány jsou umístěny v prvním, druhém a třetím patře. Součástí každého apartmánu je vybavený kuch. kout s ledničkou a sporákem, jídelní kout, vlastní soc. zařízení, balkon, klimatizace. Návštěvníkům je k dispozici společná zahrada, s možností grilování.

Ubytování

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve 3-lůžkovém apartmánu typu BILO, ve 4-lůžkových apartmánech typu TRILO a  v 6-8-lůžkovém apartmánu typu QUADRI. Bližší popis každého typu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

BILO 3:
Obsazenost 3 osoby, 1 ložnice, jídelna s lůžkem, kuchyně, vlastní soc. zařízením, klimatizace, satelitní televize, balkon s výhledem na hory. Apartmán se nachází v 1. patře domu.

TRILO 4:
Obsazenost 4 osoby, 2 ložnice, kuchyň, vlastní soc. zařízením, klimatizace, satelitní televize, balkon bez výhledu na moře. Apartmán se nachází v prvním patře domu.

QUADRI 6-8:
Obsazenost 6-8 osob, 3 dvoulůžkové ložnice, apartmán se nachází ve dvou patrech,rozlehlá kuchyň s myčkou nádobí, vlastní soc. zařízením, klimatizace, balkon. Apartmán se nachází v nejvyšším patře domu. Jedná se o velice komfortní apartmán.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport

Makarská jako centrum Makarské riviéry nabízí nejširší možnosti sportovního vyžití. Velmi dobrým podmínkám se zde těší vodní sporty - potápění, podmořský rybolov, jachting, windsurfing aj. Mnohakilometrová upravená promenáda láká k příjemné procházce podél přístavu a městských pláží. Propojuje všechna přímořská letoviska od Brely po Podgoru. Pro zdatné turisty a cyklisty jsou připraveny horské trasy až na vrch Biokova vábící svou svěžestí, klidem a nádhernými výhledy. Na mysu Osejava je umístěno tenisové centrum, kde se odehrávají světové turnaje.
S Makarskou jsou spojeny četné kulturně-umělecké, zábavní i lidové večery, především v turistické sezóně. V červenci a srpnu se odvíjí tradiční Makarské kulturní léto s bohatým programem koncertů, nástupů dalmáckých lidových sborů, výstav, večerů poezie a folklórních večírků. V rámci této manifestace je pořádána Rybářská noc a Noc Kalelarge (Noc města). Oblíbené místo setkání mladých je diskotéka Grotta, která se nachází v jeskyni na poloostrově sv. Petra.

Tipy

Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Split: největší město na chorvatském pobřeží, mimořádně bohaté na kulturní památky. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Park přírody Biokovo: chráněný park je skalnatou pobřežní oblastí s jedinečnými přírodními rysy. Medžugorje: poutní místo, místo plné lásky, místo plné radosti a milosti. Místo nazvané ,,zpovědnicí světa". Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Pláž

Oblázková: asi 400 m od vily
V okolí je označeno také několik nudistických pláží.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000