crosssearch

Dlouhá pobřežní promenáda láká k večerním romantickým procházkám, určeno náročnějším klientům. Jedno z nejkrásnějších letovisek Makarské riviéry, kde jsou krásné pláže s drobnými oblázky, křišťálově čisté moře a mnoho členitých zátok.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dlouhá pobřežní promenáda láká k večerním romantickým procházkám, určeno náročnějším klientům.

Letovisko: Brela

Od pláže: 150 m od oblázkové pláže

Poloha: jedno z nejkrásnějších letovisek Makarské riviéry, kde jsou krásné pláže s drobnými oblázky, křišťálově čisté moře a mnoho členitých zátok. Villa Mara je situována ve svahu a poskytuje výhled na celé letovisko i krásný záliv. Na pláž vedou od vily mírné schody. Vzdálená od centra je max. 200 m, kde jsou obchody a restaurace. Podél moře vede nádherná promenáda plná malebných a vyhlášených restaurací.

Vybavení: pronájem vybaveného studia/apartmánu se zařízenou kuchyňkou, spotřeba vody a energií, závěrečný úklid, povlečení, klimatizace, TV, parkování u domu, pozn.: zvířata nejsou povolena.

Služby za poplatek: klimatizace (pouze u některých apartmánů) 5 EUR/den – splatné na místě.

Ubytování: všechny studia/apartmány jsou komfortně zařízeny s kompletně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnou s WC, TV, některé klimatizací – za poplatek, terasou/balkónem. Přízemí: 2 apartmány pro 2–4 osoby: oddělená 2lůžková ložnice, rozkládací velký gauč pro 2 osoby v místnosti společné s kuchyňským a jídelním koutem a terasou před apartmány, oba s klimatizací. Studio pro 2 osoby: manželské 2lůžko v místnosti s kuchyňským a jídelním koutem, terasa před studiem, bez klimatizace. 1. patro: 2 apartmány pro 2–4 osoby: oddělená 2lůžková ložnice, rozkládací velký gauč pro 2 osoby v místnosti společné s kuchyňským a jídelním koutem, balkón, klimatizace. Dvě studia pro 3 osoby: manželské 2lůžko + gauč v místnosti s kuchyňským a jídelním koutem, balkón/terasa, jedno studio je s klimatizací.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000