crosssearch

Soukromé apartmány a studia

Chorvatsko, Střední Dalmácie - Makarska

Apartmánové moderně vybavené soukromé domy se nacházejí v centru města, vzdáleny max. 500 m od prostorné městské pláže, restaurací a obchodů. Moderní apartmány jsou dobře udržované, vybavené standardním nábytkem. Všechny apartmány mají koupelnu s WC, balkon nebo terasu....

Konečná cena za osobu od: 3 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pláž:
Městská velmi pěkná písečno-oblázková pláž. Možnost vodních sportů.

Poloha:
Apartmánové moderně vybavené soukromé domy se nacházejí v centru města, vzdáleny max. 500 m od prostorné městské pláže, restaurací a obchodů.

Stravování:
Vlastní.

Ubytování:
Studio S2: dvoulůžko a kuchyň v jedné místnosti, koupelna s WC, balkon. A2: dvoulůžkový pokoj, kuchyň s jídelnou, koupelna s WC a balkon. A3: dvoulůžkový pokoj, přistýlka v pokoji nebo obytném prostoru, kuchyň s jídelnou, koupelna s WC a balkon. A4: dva dvoulůžkové pokoje, kuchyň s jídelnou, koupelna s WC a balkon. A5: dva dvoulůžkové pokoje, přistýlka v pokoji nebo obytném prostoru, kuchyň s jídelnou, koupelna s WC a balkon. A6: tři dvoulůžkové pokoje, obytný prostor + přistýlka, kuchyň s jídelnou. A7: tři dvoulůžkové pokoje, přistýlka v pokoji nebo obytném prostoru, kuchyň s jídelnou, koupelna s WC a balkon.

Vybavení:
Moderní apartmány jsou dobře udržované, vybavené standardním nábytkem. Všechny apartmány mají koupelnu s WC, balkon nebo terasu. Tenisové kurty, pronájem jízdních kol a minigolf (za poplatek) u větších hotelů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000