crosssearch

Doporučujeme pro všechny věkové kategorie, hotel má výbornou polohu na klidném místě a zároveň nedaleko centra města Makarská. Hotel pavilonového typu leží v zeleni v mírném svahu, cca 50-200m od pláže, nedaleko hotelu Biokovka, cca 10 min chůze od centra.

Konečná cena za osobu od: 4 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení

Doporučujeme pro všechny věkové kategorie, hotel má výbornou polohu na klidném místě a zároveň nedaleko centra města Makarská.

Pláž

Oblázková pláž se nachází 50 -200 m od hotelu (podle polohy konkrétního pavilonu), vhodná pro děti, vodní sporty na pláži.

Poloha

Hotel pavilonového typu leží v zeleni v mírném svahu, cca 50-200m od pláže, nedaleko hotelu Biokovka, cca 10 min chůze od centra.

Stravování

Polopenze, snídaně formou bufetu, večeře - výběr ze tří hlavních jidel, předkrmy a saláty formou bufetu, k večeři jeden nápoj v ceně - 2 dcl vína, 3 dcl piva nebo 2 dcl limonády/minerálky.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, koupelna s WC, telefon, lednice, balkon. V pokojích nelze ubytovat dvě dospělé osoby, dítě a infanta ani dvě dospělé osoby s dvěmi infanty.

Vybavení

Klimatizovaná restaurace, směnárna, trezor, bar, kavárna, TV místnost, taneční terasa, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000