crosssearch

Penzion Dany je situován v jednom z nejznámějších chorvatských přímořských letovisek. Nachází se ve vzdálenosti asi 100 m od moře a asi 800 m od centra letoviska. Centrum letoviska Makarska nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití. Toto letovisko je jedním z...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Penzion Dany je situován v jednom z nejznámějších chorvatských přímořských letovisek. Nachází se ve vzdálenosti asi 100 m od moře a asi 800 m od centra letoviska. Centrum letoviska Makarska nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití. Toto letovisko je jedním z největších a nejživějších měst na celé Makarské riviéře.

Ubytování

Penzion Dany nabízí možnost ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Většina pokojů je s balkonem a klimatizací.

Stravování

Polopenze. Možnost dokoupení plné penze. Stravování probíhá v restauraci penzionu.

Pláž

Oblázková: vzdálená asi 100 m od penzionu. Pozvolný přístup do moře

Sport & zábava

Široké sportovní vyžití, vodní atrakce, v centru restaurace, vinárny, diskotéky, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití.

Tipy na výlet

Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000