crosssearch

Dvou- a třípodlažní pavilony bez výtahu leží v klidné severní části střediska Makarska, v oploceném areálu ve svahu, přímo u pláže. Vzhledem k tomu, že se jedná o nízké budovy, není z žádného pokoje přímý výhled na moře. Dosažitelnost centra střediska Makarska volnou chůzí cca...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dvou- a třípodlažní pavilony bez výtahu leží v klidné severní části střediska Makarska, v oploceném areálu ve svahu, přímo u pláže. Vzhledem k tomu, že se jedná o nízké budovy, není z žádného pokoje přímý výhled na moře. Dosažitelnost centra střediska Makarska volnou chůzí cca 30 min. Pavilony jsou rozmístěny v zahradě v různých vzdálenostech od moře. Nejdále položený cca 300 metrů. Zahrada kolem pavilonů má charakter řídkého lesoparku.

Vybavení pokojů: Rivijera 1 - dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, vybavené starším nábytkem, jsou umístěny v novějších pavilonech, mají balkón, sociální zařízení, ledničku a telefon. Rivijera 2 - pokoje jsou ve starších pavilonech. Pokoje 1+0, 2+0 s balkonem (přistýlka není možná), pokoje 2+1 bez balkonu a 2+2 s balkonem (2 místnosti, nejsou oddělené dveřmi). Pokoje mají sociální zařízení, chladničku a telefon. Vybavené jsou starším nábytkem.

Pláž: Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody je částečně doplněna betonovými platy. Možno zapůjčit lehátka. Plážový bar a sprchy na pláži.

Strava: Snídaně bufet, večeře - saláty, polévky, předkrmy a moučníky bufet, hlavní jídlo - výběr z 2-3 menu. V ceně večeře je zahrnut 1 nápoj na osobu (2 dl vína, 3 dl, 2 dl ovocné štávy, 2,5 dl minerálky). Každou středu je podávána galavečeře.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000