crosssearch

Oblíbené letovisko s nádhernými oblázkovými plážemi, široké možnosti výletů do okolí, kvalitní ubytování a příjemní domácí jso zárukou nezapomenutelné dovolené. Letovisko: Gradac Od pláže: 100m od přírodní oblázkové pláže Poloha: Velmi pěkná pečlivě udržovaná vilka se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oblíbené letovisko s nádhernými oblázkovými plážemi, široké možnosti výletů do okolí, kvalitní ubytování a příjemní domácí jso zárukou nezapomenutelné dovolené.

Letovisko: Gradac

Od pláže: 100m od přírodní oblázkové pláže

Poloha: Velmi pěkná pečlivě udržovaná vilka se nachází přímo nad hotelem Laguna s nádherným pohledem na moře. 10 m od domu je malá samoobsluha, vzdálenost do centra na promenádu je cca 350 m.

Vybavení: pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody, el. energie, závěrečný úklid, povlečení, parkování před domem.

Služby za poplatek: klimatizace 5 EUR/den, vodní sporty na pláži, půjčovna kol, lodí, domácí zvířata (malá) – 4 EUR/den.

Ubytování: Oba apartmány pro 4–5 osob se nacházejí na 2. patře. Jeden apt. má ložnici s 2lůžkem a postel, v obývacím pokoji s vybaveným kuchyňským koutem se nacházejí 2 rozkládací křesla (vhodné i pro dospělou osobu), klimatizace, SAT/TV, koupelna s WC. Oba pokoje mají balkóny s nádherným pohledem na moře. Druhý apt. je vybaven stejně s jediným rozdílem, že kuchyňka je samostatně a z obývacího pokoje je z balkónu boční pohled na moře.

Pro děti: tobogán na pláži.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000