crosssearch

Makarska je ideálním místem pro každého, kdo hledá zábavu. Nespočet kavárniček, restaurací vám umožní vychutnat si pohled nejen na moře, ale i na impozantní pohoří Biokovo a je skvělým výchozím bodem pro řadu výletů. Letovisko: Makarska Od pláže: 250 m od přírodní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Makarska je ideálním místem pro každého, kdo hledá zábavu. Nespočet kavárniček, restaurací vám umožní vychutnat si pohled nejen na moře, ale i na impozantní pohoří Biokovo a je skvělým výchozím bodem pro řadu výletů.

Letovisko: Makarska

Od pláže: 250 m od přírodní oblázkové pláže

Poloha: nejpopulárnější letovisko Makarské riviéry na úpatí pohoří Biokovo nabízí každý den bohatý denní i večerní program pro turisty. Nádherná oblázková pláž lemovaná borovicemi nabízí příjemný chládek v horkých letních měsících. Nové apartmány se nacházejí v menší uličce nad hotelem Riviera a na pláž se bezpečně dostanete podchodem pro pěší a podél hotelu, vzdálenost od centra je 600 m.

Vybavení: Pronájem studia/apartmánu s kuchyňkou, spotřebu vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, pakroviště před a cca 50 m pod domem.

Služby za poplatek: Vodní sporty na pláži, půjčovna kol, lodí, šlapadel, tobogán, domácí zvířata možná pouze v apt. pro 4–5 osob 4 EUR/den, klimatizace 3 EUR/den – splatná v místě.

Ubytování: Na 1. patře se nacházejí 2 studia až pro 2 osoby – každé s vlastním vchodem. První má ložnici s manžel. lůžkem, klimatizaci, kuhyň. kout na balkóně, koupelnu s WC. Druhé studio je vybaveno manžel. lůžkem, kuchyň. koutem, SAT/TV, klimatizací, koupelnou s WC, dlouhým balkónem, který je společný a má pohled na hory. 2. patro apt. pro až 5 osob – ložnice s 2lůžkem, druhá ložnice s 2lůžkem a postelí, prosklená veranda s kuchyň. koutem a pohledem na hory, SAT/TV, klimatizace, koupelna s WC. 3. patro: apt. pro až 5 osob – ložnice s 2lůžkem a vlastní koupelnou s WC, druhá ložnice s 2 lůžkem a postelí a vlastní koupelnou s WC, prosklená veranda s kuchyň. koutem a pohledem na hory, SAT/TV, klimatizace. Apt. až pro 5 osob – ložnice s manžel. lůžkem a koupelnou s WC, prostorný obývací pokoj s postelí a gaučem na rozvlečení pro 2 dospělé, kuchyň. a jídelní kout, SAT/TV, dlouhý balkón s pohledem na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000