crosssearch

DOPORUČUJEME: NOVINKA 2015, velmi pěkný kemp s restaurací cca 200 m od moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Makarska je velmi rušné letovisko, největší město Makarské riviéry se rozkládá při pobřeží v široké zátoce, kterou uzavírá ostrov Sveti Petar. Chrání ji masivy Biokova a poskytuje také množství zelené vegetace, která na plážích zabezpečuje příjemný stín. Dominantou Makarske je barokní kostel Sv. Marka, který stojí na Kačićově náměstí. Uprostřed náměstí je pomník jednoho z prvních chorvatských básníků Andrije Kačića Miošića. Mezi památníkem a kostelem se nachází i benátská fontána z roku 1775, kdy město dostalo pitnou vodu.
Makarska získala řadu ocenění v turizmu za úpravu města a okolí, za kvalitu a různorodost pohostinských a turistických služeb. Kulturní léto je program rozmanitých akcí, koncertů, výstav a atraktivních Rybářských nocí.
Pláže jsou oblázkové s jemnými kamínky a pozvolným vstupem do moře s hustým borovicovým porostem, který nabízí příjemný stín.

Kemp Jure je jediným kempem ve městě Makarska. Je obklopen borovicemi a je cca 200 m od jedné z nejkrásnějších pláží na Makarské riviéře. Nabízí velmi pěkné a udržované prostředí pro atraktivní dovolenou. Kemp má restauraci s výbornou stravou, kavárnu, aperitiv bar, parkoviště, udržované sociální zařízení, sprchy, prádelnu, sušárnu, prostor ke grilování. Samozřejmostí je i WiFi zdarma.
V okolí se nachází sportovní a rekreační centrum s tenisovými kurty. Sportovní nadšenci mohou využít paragliding, parasailing, vodní lyžování, windsurfing. Můžete se naučit potápět, surfovat, pronajmout si šlapadla nebo motorové čluny, zahrát si minigolf nebo plážový volejbal. Je zde velké množství plážových barů, ve kterých se můžete občerstvit nebo ochutnat místní jídlo v restauracích. Podél pláže jezdí místní vláček, kterým se dostanete až do centra města Makarské a zpět. Pěšky podél moře je centrum cca 2 km velmi příjemnou procházkou.

Ubytování

3-4 lůžkové karavany lux klima s klimatizací. Klimatizace je za příplatek 0,5 Eur/hodinu a Vy si tak sami můžete určit počet hodin, které využijete. Klimatizace není podmínkou při zakoupení pobytu. Platíte až na místě delegátce, dle Vaší potřeby. Karavany jsou velmi pěkně zařízeny s novým vybavením: vařič, základní nádobí, lednice, elektřina, stolek se židlemi a venkovní předstan.

Parkování

950 Kč/týden/auto, parkujete cca 20 m od Vašeho karavanu.

Stravování

vlastní, možnost dokoupit polopenzi za 2 599 Kč, stravování probíhá přímo v restauraci v kempu, cca 30 - 50 m od Vašeho karavanu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000