crosssearch

Ideální ubytování stranou ruchu pro strávení klidné a pohodové dovolené a přeci nedaleko od centra, pokud zatoužíte navečer po procházce na živé promenádě. Letovisko: Podgora Od pláže: 250 m od oblázkové pláže Poloha: pod strmými svahy pohoří Biokovo se nalézá...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ideální ubytování stranou ruchu pro strávení klidné a pohodové dovolené a přeci nedaleko od centra, pokud zatoužíte navečer po procházce na živé promenádě.

Letovisko: Podgora

Od pláže: 250 m od oblázkové pláže

Poloha:

pod strmými svahy pohoří Biokovo se nalézá rozlehlá zátoka s krásnou pláží ve známém letovisku Podgora, její pobřežní cesta se v létě promění v živou promenádu se spoustou kavárniček, obchůdků a atrakcí. Apartmány Karla se nalézají v severní části městečka v klidné vilové čtvrti, cca 250 m od centra a 12 km od Makarské.

Vybavení:

pronájem vybavených apartmánů s vlastním vchodem v menším rodinném domě se zařízenou kuchyňkou včetně trouby, spotřeba energií a vody, SAT/TV, klimatizace, závěrečný úklid, zajištěné parkování před domem a u promenády.

Služby za poplatek:

vodní sporty na pláži, na vyžádání domácí zvíře 3 EUR/den – splatné na místě.

Ubytování:

kapacita domu jsou 2 apartmány, oba se nachází v 1. patře a jsou identické. Apartmán má dvě 2lůžkové ložnice, v první je manželské 2lůžko a v druhé veliký rozkládací gauč pro 2 dospělé osoby s možností přistýlky, SAT/TV, z obou ložnic je východ na terasu, která nabízí částečný výhled na moře. Dobře vybavená kuchyňka je samostatná místnost s jídelním stolem a klimatizací. Koupelna s WC a sprchou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000