crosssearch

Apartmánový dům s překrásným výhledem na moře nedaleko centra uspokojí klienty vyhledávající živější střediska se širokou nabídkou aktivit. Letovisko: Podgora Od pláže: 80 m od přírodní oblázkové pláže Poloha: Dobře udržovaný dům se nachází na okraji města v hotelové...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmánový dům s překrásným výhledem na moře nedaleko centra uspokojí klienty vyhledávající živější střediska se širokou nabídkou aktivit.

Letovisko: Podgora

Od pláže: 80 m od přírodní oblázkové pláže

Poloha: Dobře udržovaný dům se nachází na okraji města v hotelové zóně ve stráni s překrásným pohledem na moře. Od promenády je vzdálen 60 m a od centra cca 250 m.

Vybavení: Pronájem studia/apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, parkoviště před domem, používání grilu, pozn.: zvířata nejsou povolena .

Služby za poplatek: vodní sporty na pláži.

Ubytování: Na 1. patře se nacházejí 3 studia až pro 3 osoby, každé s vlastním vchodem, v ložnici s balkónem a částečným výhledem na moře je 2lůžko a gauč pro 1 dospělou osobu a TV, kuchyňka, koupelna s WC. Na 2.patře se nachází apt. až pro 4 osoby – ložnice s 2lůžkem, balkónem s částečným pohledem na moře a obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, kuchyň. koutem, TV, balkónem s částečným pohledem na moře, koupelna s WC. 2. patro: apt. pro až 5 osob, ložnice s 2lůžkem a vlastní koupelnou s WC, druhá ložnice s 2lůžkem a postelí a vlastní koupelnou s WC, balkónem s částečným pohledem na moře, kuchyňkou. Na 3.patře se nachází studio až pro 3 osoby stejné jako na 1. patře, se 2 balkóny, z nichž jeden má pohled moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000