crosssearch

Nový dům v klidné osadě Stomarica - součást Brely. Do centra Brely přímořskou promenádou - cca 30 min. chůze. Minimarket je od apartmánů vzdálen cca 300 m a restaurace cca 1 km. U domu je vlastní parkoviště. Typy a vybavení apartmánů: V den příjezdu dostane každý uvítací...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Nový dům v klidné osadě Stomarica - součást Brely. Do centra Brely přímořskou promenádou - cca 30 min. chůze. Minimarket je od apartmánů vzdálen cca 300 m a restaurace cca 1 km. U domu je vlastní parkoviště. Typy a vybavení apartmánů: V den příjezdu dostane každý uvítací přípitek (aperitiv a džus). Na každý apartmán nebo pokoj dostanou hosté 2 litry vína zdarma.

Ubytování:

Studio 2+0 (cca 22 m2) - přízemí. Místnost s příslušenstvím, terasou, rozkládacím gaučem, kuchyňským koutem, SAT-TV a klimatizací. Apartmán 2+1 (cca 36 m2) - ve 2. poschodí, má příslušenství a oddělenou kuchyň. Je vybaven 2 pevnými lůžky s možností 1 přistýlky. Dále má SAT-TV, klimatizaci a balkon s výhledem na moře.

Apartmán 2+2 (cca 33 m2) - přízemí. Má velkou terasu na mořskou stranu, ložnici se 2 lůžky a obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňským koutem, SAT-TV a klimatizací. Apartmán 2+2 (cca 43 m2). Apartmány jsou umístěny v poschodí (1. a 2.), mají balkon s výhledem na moře, příslušenství. Ložnice se 2 pevnými lůžky a obývací pokoj s klimatizací, rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout a SAT-TV.

Pokoj 2+1 (cca 21 m2) Pokoje s příslušenstvím jsou v poschodí (1. a 2.) Mají 2 lůžka s možností 1 přistýlky, SAT-TV a klimatizaci. Výhled do okolí - bez balkonu. Tyto pokoje nemají kuchyňský kout, jsou vybaveny pouze lednicí a varnou konvicí, proto je možné k těmto pokojům doobjednat rozšířenou kontinentální snídani (káva, čaj, džem, máslo, salám nebo sýr nebo paštika, pečivo). Pokoj je vhodné dokoupit i k apartmánu 2+2 pro rodinu s více dětmi nebo při dvougenerační dovolené. Pozn. Velikost rozkládacího gauče u všech typů je cca 155 cm x 200 cm. Apt. i pokoje jsou vybaveny ložním a koupelnovým prádlem.

Pláž:


Pěkná pláž s oblázky a čistou vodou je cca 100 m pod domem. Nedoporučujeme pro lidi se sníženou pohyblivostí. Pobřeží lemují další malé pláže téměř privátního charakteru. Na pláži jsou sprchy. Pozvolný vstup do vody.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000