crosssearch

Mimice s krásnými, nepřeplněnými plážemi Vám poskytnou odpočinek jaký hledáte. Hotel Croatia Sydney - to je kvalitní ubytování, kvalitní strava, rozumná cena a překrásný výhled z balkónu každého pokoje i restaurace.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel najdete nad hlavní zátokou a přístavem městečka Mimice. Nachází se na menším kopci pod silnicí, asi 150 m od pláže. Příjemnou, mírně se svažující cestou přijdete přímo na hlavní pláž. Pohled ze všech balkonů je orientován na moře a poskytuje nádherný výhled, v dálce vidíte ostrov Brač i pobřeží Makarské riviéry. V nejbližším okolí najdete obchod s potravinami a zeleninou, poštu a pizzerii.

Ubytování

Částečně zrekonstruovaný Hotel Croatia Sydney jako jediný v Mimicích nabízí hotelového typu. Hotel Sydney je menší příjemný hotýlek střední kategorie rodinného typu s velmi příznivou polohou a překrásným výhledem. V hotelu se nacházejí dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, miniledničkou, TV a klimatizací. Každý pokoj má balkon s čelním nebo bočním výhledem na moře, kde můžete odpočívat a pozorovat okouzlující blankytné moře a protilehlý ostrov Brač.

Vybavení

V horním patře hotelu je prosklená a prostorná restaurace s barem a reprodukovanou hudbou. Před vstupem do hotelu je venkovní zahrádka s příjemným posezením a grilem. Nejkrásnější částí hotelu je prosklený salonek určených pro stravování ubytovaných hostů. Restaurace, bar i salonek jsou klimatizované. Wi-Fi připojení v celém hotelu ZDARMA.Horní - veřejná část restaurace se využívá k posezení u příjemné živé chorvatské muziky. Můžete přitom ochutnat výborná vína z Mimic nebo mořské speciality, které Vám profesionálně připraví v hotelové restauraci. Bezplatné parkování pro hosty hotelu Sydney je zajištěno na vlastním hotelovém parkovišti, hned vedle hotelu.

Stravování

polopenze

Pláž

Pod hotelem je poměrně velká a udržovaná oblázková s pozvolným přístupem do moře. Pokud se vydáte po této i jižním směrem, přijdete po 5-ti minutách na druhou, přírodní v Mimicích, která je méně obsazená. Borový porost sahá až k oběma ím. Díky poměrně prostorným a pozvolně se svažujícím ím, dobrému přístupu od hotelu, jsou Mimice vhodné pro rodiny s malými dětmi, ale i pro seniory.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000