crosssearch

Hotel Bonaca se nachází v klidné části města Makarska, cca 100 m od pláže, od centra města cca 15 min. pěší chůze. Hotel má 4 patra, má recepci, kafé bar a restauraci s venkovní terasou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Bonaca se nachází v klidné části města Makarska, cca 100 m od pláže, od centra města cca 15 min. pěší chůze. Hotel má 4 patra, má recepci, kafé bar a restauraci s venkovní terasou. V 2. a 3. atře je 15 pokojů, z toho 8 pokojů je na jižní stranu (všechny 1/3) a z nich má 5 pokojů balkon, ostatní tři mají francouzské okno. Na severní straně se nachází 6 pokojů z toho jeden 1/3 a pět 1/2 (oddělená lůžka). Na této straně nemá žádný pokoj balkon, pouze velké okno. Na 4. patře se nachází 11 pokojů a z toho je 8 pokojů na jižní stranu (1/3). Na severní straně se nachází 3 pokoje. Žádný pokoj ve 4. patře nemá balkony, pouze velké okno. Všechny pokoje mají klimatizaci, SAT/TV, malou ledničku. V celém hotelu je bezplatně dostupný Wi-Fi internet. Bohatá nabídka vodních sportů na pláži, půjčovna jízdních kol a další.

Poloha

do 150 m od moře

Vybavení

WI-FI, terasa, kafé bar, centrum města.

Sport a zábava

vodní sporty, půjčovna jízdních kol.

Ve dvoulůžkovém pokoji musí být dítě v doprovodu 1 dospělé osoby; ve třílůžkovém pokoji musí být dítě v doprovodu dvou dospělých osob.

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA (STRAVUJE SE S RODIČI) !!

Hotel nedisponuje dšětskými postýlkami.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000