crosssearch

Apartmány Ljubica jsou situované v proslulém a velmi oblíbeném letoviska Makarska, pouhých 100 m od krásné oblázkové pláže a nedaleko příjemné přístavní promenády. Letovisko nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití. Makarska je jedním z největších a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmány Ljubica jsou situované v proslulém a velmi oblíbeném letoviska Makarska, pouhých 100 m od krásné oblázkové pláže a nedaleko příjemné přístavní promenády. Letovisko nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití. Makarska je jedním z největších a nejživějších měst na celé Makarské riviéře.

Vybavení

Kvalitně vybavený apartmán s příslušenstvím. Součástí apartmánu je vybavený kuch. kout s ledničkou a sporákem, jídelní kout, vlastní soc. zařízení, balkon, pračka, klimatizace a TV-SAT.

Ubytování

Apartmány Ljubica nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve čtyř až pětilůžkovém apartmánu, bližší popis daného typu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

TRILO 5:
Obsazenost 4 až 5 osob, 5-lůžkový apartmán o rozloze 80 m2, dvě ložnice (2+3 lůžka), kuch. kout s jídelní částí, vlastní soc. zařízením, pračka, klimatizace, TV/SAT, balkon.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport

Makarská jako centrum Makarské riviéry nabízí nejširší možnosti sportovního vyžití. Velmi dobrým podmínkám se zde těší vodní sporty - potápění, podmořský rybolov, jachting, windsurfing aj. Mnohakilometrová upravená promenáda láká k příjemné procházce podél přístavu a městských pláží. Propojuje všechna přímořská letoviska od Brely po Podgoru. Pro zdatné turisty a cyklisty jsou připraveny horské trasy až na vrch Biokova vábící svou svěžestí, klidem a nádhernými výhledy. Na mysu Osejava je umístěno tenisové centrum, kde se odehrávají světové turnaje.
S Makarskou jsou spojeny četné kulturně-umělecké, zábavní i lidové večery, především v turistické sezóně. V červenci a srpnu se odvíjí tradiční Makarské kulturní léto s bohatým programem koncertů, nástupů dalmáckých lidových sborů, výstav, večerů poezie a folklórních večírků. V rámci této manifestace je pořádána Rybářská noc a Noc Kalelarge (Noc města). Oblíbené místo setkání mladých je diskotéka Grotta, která se nachází v jeskyni na poloostrově sv. Petra.

Tipy

Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Split: největší město na chorvatském pobřeží, mimořádně bohaté na kulturní památky. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Park přírody Biokovo: chráněný park je skalnatou pobřežní oblastí s jedinečnými přírodními rysy. Medžugorje: poutní místo, místo plné lásky, místo plné radosti a milosti. Místo nazvané ,,zpovědnicí světa". Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Pláž

Oblázková: jen 100 m od vily. Pozvolný přístup do moře.
Proslulá pláž Donja Luka dlouhá 1,5 km je umístěna v zátoce chráněné borovicovým hájem, je sypaná drobnými oblázky a hrubým pískem a postupně spouští do moře. Tato pláž je vyznamenána Modrou vlajkou. V okolí je označeno také několik nudistických pláží.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000