crosssearch

Chorvatsko, Dalmácie střední ROKO ** , oblast Stari Grad/ostrov Hvar Poloha: Hotelové pavilony Helios (ubytování většinou v pavilonu Roko) se nacházejí přímo u moře, bungalovy situované ve stinném terénu tvořeném vzrostlou vegetací leží v blízkosti pavilonů, cca 200 m...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Chorvatsko, Dalmácie střední

ROKO ** , oblast Stari Grad/ostrov Hvar

Poloha:

Hotelové pavilony Helios (ubytování většinou v pavilonu Roko) se nacházejí přímo u moře, bungalovy situované ve stinném terénu tvořeném vzrostlou vegetací leží v blízkosti pavilonů, cca 200 m od pláže. Hotel i bungalovy jsou součástí velkého areálu spolu s bungalovy Trim a hotelem Arkada. Vzdálenost od centra městečka cca 800 m (lodní taxi přímo od hotelu za poplatek).

Naše mínění:

Komplex vhodný především pro nenáročné klienty, kteří chtějí svoji dovolenou strávit individuelně.

Vybavení:

Hotel nabízí svým hostům recepci (trezor zdarma), restauraci s terasou nad mořem v hotelu Helios, bar a společenskou místnost s TV. Hosté bungalovů využívají společenské prostory hotelu. Možnost využití vybavení hotelu Arkada včetně bazénu.

Pláž:

Hotel se nachází přímo u kamenité pláže, bungalovy jsou vzdáleny cca 200 m. Oblázková pláž cca 200 m od hotelu.

Stravování:

V bungalovech vlastní, nebo polopenze v hotelu Helios. Snídaně formou jednoduchého bufetu, večeře salátový bufet, hlavní jídlo formou výběru z menu.

Sportovní nabídka:

V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází sportovní centrum, které nabízí tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na basketbal, minigolf a půjčovnu lodiček a kol (vše za poplatek).

Zábava:

Večer hudba s tancem na terase hotelu Arkada.

www.heliosfaros.hr

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000